KONST / Litografier / Färglitografi 12916120
nr 1291 6120
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/35, daterad 1988, bladets mått: 56x39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:13:39
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe